SALT Saviola ABS Edgebanding, Color GS20M Buff Linen, 43mm x 328', 1 mm Thick, Calicot Finish
Item # SLTGS20M-43-328
•Mfr # GS20M-43-328
$181.50
/Roll
Width: 43mm
Length: 328'
Product Details
ABS Edgebanding matching Saviola decorative panels.
43mm Width x 328' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Buff Linen |
| Color Number | GS20M |
| Finish | Calicot |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 43mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |
Item # SLTGS20M-43-328
•Mfr # GS20M-43-328

$181.50
/Roll
Width: 43mm
Length: 328'
Product Details
ABS Edgebanding matching Saviola decorative panels.
43mm Width x 328' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Buff Linen |
| Color Number | GS20M |
| Finish | Calicot |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 43mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |