SALT SM'Art High Pressure Laminate, Color SMM022 Rockefeller, 60" x 120", 0.9 mm Thick, Manhattan Finish
SLTSMM022-HPL
$203.50/Sheet
ABS Edgebanding matching SM'Art decorative panels.
23mm Width x 328' Length x 1mm Thick
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Rockefeller |
| Color Number | SMM022 |
| Finish | Manhattan |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 43mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |

ABS Edgebanding matching SM'Art decorative panels.
23mm Width x 328' Length x 1mm Thick
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Rockefeller |
| Color Number | SMM022 |
| Finish | Manhattan |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 43mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |