SALT Pura Vita ABS Edgebanding, Color PVRF04 Rovere Firenze, 65mm x 54', 1 mm Thick
Item # SLTPVRF04-65-54
•Mfr # PVRF04.65
Width: 65mm
Length: 54'
Product Details
ABS Edgebanding matching Pura Vita veneer panels.
65mm Width x 54' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Rovere Firenze |
| Color Number | PVRF04 |
| Finish | |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 65mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 54' |
Item # SLTPVRF04-65-54
•Mfr # PVRF04.65

Width: 65mm
Length: 54'
Product Details
ABS Edgebanding matching Pura Vita veneer panels.
65mm Width x 54' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Rovere Firenze |
| Color Number | PVRF04 |
| Finish | |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 65mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 54' |