SALT SM'Art ABS Edgebanding, Color SMIT03 Torino, 43mm x 54', 1 mm Thick, Italia Finish
Item # SLTSMIT03-43-54
•Mfr # SMIT03-43
$101.75
/Roll
Width: 43mm
Length: 54'
Min Order: 1
Qty mult. by: 1
Product Details
ABS Edgebanding matching SM'Art decorative panels.
43mm Width x 54' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Torino |
| Color Number | SMIT03 |
| Finish | Italia |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 43mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 54' |
Item # SLTSMIT03-43-54
•Mfr # SMIT03-43

$101.75
/Roll
Width: 43mm
Length: 54'
Min Order: 1
Qty mult. by: 1
Product Details
ABS Edgebanding matching SM'Art decorative panels.
43mm Width x 54' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Torino |
| Color Number | SMIT03 |
| Finish | Italia |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 43mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 54' |