SALT SM'Art ABS Edgebanding, Color SMIT04 Milano, 65mm x 328', 1 mm Thick, Italia Finish
Item # SLTSMIT04-65-328
•Mfr # SMIT04-65
$264.00
/Roll
Width: 65mm
Length: 328'
Product Details
ABS Edgebanding matching SM'Art decorative panels.
65mm Width x 328' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Milano |
| Color Number | SMIT04 |
| Finish | Italia |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 65mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |
Item # SLTSMIT04-65-328
•Mfr # SMIT04-65

$264.00
/Roll
Width: 65mm
Length: 328'
Product Details
ABS Edgebanding matching SM'Art decorative panels.
65mm Width x 328' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Milano |
| Color Number | SMIT04 |
| Finish | Italia |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 65mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |