SALT SM'Art ABS Edgebanding, Color SMIT06 Firenze, 65mm x 54', 1 mm Thick, Italia Finish
Item # SLTSMIT06-65-54
•Mfr # SMIT06-65
$96.76
/Roll
Width: 65mm
Length: 54'
Min Order: 1
Qty mult. by: 1
Product Details
ABS Edgebanding matching SM'Art decorative panels.
65mm Width x 54' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Firenze |
| Color Number | SMIT06 |
| Finish | Italia |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 65mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 54' |
Item # SLTSMIT06-65-54
•Mfr # SMIT06-65

$96.76
/Roll
Width: 65mm
Length: 54'
Min Order: 1
Qty mult. by: 1
Product Details
ABS Edgebanding matching SM'Art decorative panels.
65mm Width x 54' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Firenze |
| Color Number | SMIT06 |
| Finish | Italia |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 65mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 54' |