SALT SM'Art High Pressure Laminate, Color SMIT04 Milano, 60" x 120", 0.9 mm Thick, Italia Finish
SLTSMIT04-HPL
$203.50/Sheet
ABS Edgebanding matching SM'Art decorative panels.
43mm Width x 54' Length x 1mm Thick
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Milano |
| Color Number | SMIT04 |
| Finish | Italia |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 43mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 54' |

ABS Edgebanding matching SM'Art decorative panels.
43mm Width x 54' Length x 1mm Thick
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Milano |
| Color Number | SMIT04 |
| Finish | Italia |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 43mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 54' |