SALT Pura Vita ABS Edgebanding, Color PVFS22 Frassion Scuro, 43mm x 328', 1 mm Thick
Item # SLTPVFS22-43-328
•Mfr # PVFS22.43
$207.90
/Roll
Width: 43mm
Length: 328'
Min Order: 1
Qty mult. by: 1
Product Details
ABS Edgebanding matching Pura Vita veneer panels.
43mm Width x 328' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Frassion Scuro |
| Color Number | PVFS22 |
| Finish | |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 43mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |
Item # SLTPVFS22-43-328
•Mfr # PVFS22.43

$207.90
/Roll
Width: 43mm
Length: 328'
Min Order: 1
Qty mult. by: 1
Product Details
ABS Edgebanding matching Pura Vita veneer panels.
43mm Width x 328' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Frassion Scuro |
| Color Number | PVFS22 |
| Finish | |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 43mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |