SALT Saviola ABS Edgebanding, Color GSX7R Anthracite Linen, 43mm x 328', 1 mm Thick, Vetta Finish
Item # SLTGSAV2-43-328
•Mfr # GSX7R-43-328
Finish: Vetta
Width: 43mm
Length: 328'
Product Details
ABS Edgebanding matching Saviola decorative panels.
43mm Width x 328' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Anthracite Linen |
| Color Number | GSX7R |
| Finish | Vetta |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 43mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |
Item # SLTGSAV2-43-328
•Mfr # GSX7R-43-328

Finish: Vetta
Width: 43mm
Length: 328'
Product Details
ABS Edgebanding matching Saviola decorative panels.
43mm Width x 328' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Anthracite Linen |
| Color Number | GSX7R |
| Finish | Vetta |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 43mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |