SALT Saviola ABS Edgebanding, Color GSAV1 Dayton Rift, 65mm x 328', 1 mm Thick, Chandler Finish
Item # SLTGSAV1-65-328
•Mfr # GSAV1-65-328
$264.00
/Roll
Width: 65mm
Length: 328'
Product Details
ABS Edgebanding matching Saviola decorative panels.
65mm Width x 328' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Dayton Rift |
| Color Number | GSAV1 |
| Finish | Chandler |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 65mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |
Item # SLTGSAV1-65-328
•Mfr # GSAV1-65-328

$264.00
/Roll
Width: 65mm
Length: 328'
Product Details
ABS Edgebanding matching Saviola decorative panels.
65mm Width x 328' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Dayton Rift |
| Color Number | GSAV1 |
| Finish | Chandler |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 65mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |