0
SALT Saviola High Pressure Laminate, Color SLTUVAHPL Uva, 73" x 120", 0.9 mm Thick, Vanguard FinishSALT Saviola High Pressure Laminate, Color SLTUVAHPL Uva, 73" x 120", 0.9 mm Thick, Vanguard Finish
SLTGSP25-HPL
$165.00/Sheet
ABS Edgebanding matching Saviola decorative panels.
65mm Width x 328' Length x 1mm Thick
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Uva |
| Color Number | GSP25 |
| Finish | Vanguard |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 65mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |

ABS Edgebanding matching Saviola decorative panels.
65mm Width x 328' Length x 1mm Thick
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Uva |
| Color Number | GSP25 |
| Finish | Vanguard |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 65mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |
SALT Saviola High Pressure Laminate, Color SLTUVAHPL Uva, 73" x 120", 0.9 mm Thick, Vanguard Finish
SALT Saviola High Pressure Laminate, Color SLTUVAHPL Uva, 73" x 120", 0.9 mm Thick, Vanguard Finish