SALT Saviola ABS Edgebanding, Color GSP42 Coral Sand, 43mm x 328', 1 mm Thick, Laguna Finish
Item # SLTGSP42-43-328
•Mfr # GSP42-43-328
$181.50
/Roll
Width: 43mm
Length: 328'
Min Order: 1
Qty mult. by: 1
Product Details
ABS Edgebanding matching Saviola decorative panels.
43mm Width x 328' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Coral Sand |
| Color Number | GSP42 |
| Finish | Laguna |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 43mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |
Item # SLTGSP42-43-328
•Mfr # GSP42-43-328

$181.50
/Roll
Width: 43mm
Length: 328'
Min Order: 1
Qty mult. by: 1
Product Details
ABS Edgebanding matching Saviola decorative panels.
43mm Width x 328' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Coral Sand |
| Color Number | GSP42 |
| Finish | Laguna |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 43mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |