128mm Mulholland™ Square Pull, Polished Nickel
Item # AM53529-PN
•Mfr # BP53529PN
Finish: Polished Nickel
Product Details
Elegantly designed with an inviting blend of sophisticated lines and understated details, the Mulholland Collection is an obvious choice for lasting style.
Downloads
Specifications
| Box Quantity | 10 |
| Finish | Polished Nickel |
| Center to Center | 128mm |
| Diameter | |
| Length | 5-7/8" |
| Width | 7/8" |
| Projection | 1-1/4" |
| Material | Zinc |
| Tap | #8-32 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type |
Item # AM53529-PN
•Mfr # BP53529PN


Product Details
Elegantly designed with an inviting blend of sophisticated lines and understated details, the Mulholland Collection is an obvious choice for lasting style.
Downloads
Specifications
| Box Quantity | 10 |
| Finish | Polished Nickel |
| Center to Center | 128mm |
| Diameter | |
| Length | 5-7/8" |
| Width | 7/8" |
| Projection | 1-1/4" |
| Material | Zinc |
| Tap | #8-32 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type |