SALT Saviola ABS Edgebanding, Color GSAH6 Crema, 43mm x 328', 1 mm Thick, Loom Finish
Item # SLTGSAH6-43-328
•Mfr # GSAH6-43-328
Width: 43mm
Length: 328'
Product Details
ABS Edgebanding matching Saviola decorative panels.
43mm Width x 328' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Crema |
| Color Number | GSAH6 |
| Finish | Loom |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 43mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |
Item # SLTGSAH6-43-328
•Mfr # GSAH6-43-328

Width: 43mm
Length: 328'
Product Details
ABS Edgebanding matching Saviola decorative panels.
43mm Width x 328' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Crema |
| Color Number | GSAH6 |
| Finish | Loom |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 43mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |