SALT SM'Art ABS Edgebanding, Color SMM021 Chrysler, 43mm x 328', 1 mm Thick, Manhattan Finish
Item # SLTSMM021-43-328
•Mfr # SMM021-43-328
Width: 43mm
Length: 328'
Product Details
ABS Edgebanding matching SM'Art decorative panels.
23mm Width x 328' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Chrysler |
| Color Number | SMM021 |
| Finish | Manhattan |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 43mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |
Item # SLTSMM021-43-328
•Mfr # SMM021-43-328

Width: 43mm
Length: 328'
Product Details
ABS Edgebanding matching SM'Art decorative panels.
23mm Width x 328' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Chrysler |
| Color Number | SMM021 |
| Finish | Manhattan |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 43mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |