128mm Extensity Arch Pull, Satin Nickel
Item # AM29393-G10
•Mfr # BP29393G10
Finish: Satin Nickel
Product Details
Extensity features beveled curves and a stately arc.
Downloads
Specifications
| Box Quantity | 10 |
| Finish | Satin Nickel |
| Center to Center | 128mm |
| Diameter | |
| Length | 6-1/4" |
| Width | 11/16" |
| Projection | 1-7/16" |
| Material | Zinc |
| Tap | #8-32 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type |
Item # AM29393-G10
•Mfr # BP29393G10


Finish: Satin Nickel
Product Details
Extensity features beveled curves and a stately arc.
Downloads
Specifications
| Box Quantity | 10 |
| Finish | Satin Nickel |
| Center to Center | 128mm |
| Diameter | |
| Length | 6-1/4" |
| Width | 11/16" |
| Projection | 1-7/16" |
| Material | Zinc |
| Tap | #8-32 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type |