3" Extensity Arch Pull, Satin Nickel
Item # AM29379-G10
•Mfr # BP29379G10
Finish: Satin Nickel
Product Details
Extensity features beveled curves and a stately arc.
Downloads
Specifications
| Box Quantity | 10 |
| Finish | Satin Nickel |
| Center to Center | 3" |
| Diameter | |
| Length | 4-1/8" |
| Width | 11/16" |
| Projection | 1-5/16" |
| Material | Zinc |
| Tap | #8-32 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type |
Item # AM29379-G10
•Mfr # BP29379G10


Finish: Satin Nickel
Product Details
Extensity features beveled curves and a stately arc.
Downloads
Specifications
| Box Quantity | 10 |
| Finish | Satin Nickel |
| Center to Center | 3" |
| Diameter | |
| Length | 4-1/8" |
| Width | 11/16" |
| Projection | 1-5/16" |
| Material | Zinc |
| Tap | #8-32 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type |